Wypadek przy Bukowinie

Wypadek przy Bukowinie

Trzech młodych - około dwudziestoletnich - mieszkańców powiatu trafiło do szpitala po uderzeniu...

Tragedia na drodze

Tragedia na drodze

W nocy z piątku na sobotę, około godz. 1.20 na drodze wojewódzkiej nr 178 między Wałczem a...

 • ŻYCZENIA

  ŻYCZENIA

  środa, 16, kwiecień 2014 08:38
 • Wypadek przy Bukowinie

  Wypadek przy Bukowinie

  piątek, 18, kwiecień 2014 12:08
 • Tragedia na drodze

  Tragedia na drodze

  sobota, 19, kwiecień 2014 06:54

Reklamy

NWalcz.pl - nieruchomości w Wałczu

Tworzenie stron www Wałcz

Ziemia Wałecka

pojezierze wałeckie

wałeckie

proeste

wałeckie

optyk modzelewscy style=

Exbus - tanie busy

Zajazd Luna

 

Rusza wałecka telewizja

Już w tym tygodniu (czwartek) rusza pierwsza wałecka telewizja internetowa. Nie ulega wątpliwości to, że będzie dla naszego regionu dużym wydarzeniem – można nawet określić je mianem rewolucyjnego.

Odkąd wynaleziono i wprowadzono do masowej produkcji pierwsze odbiorniki telewizyjne, świat zmienił się nie do poznania. Zmieniło się życie społeczne, kulturalne i rodzinne. Czy to źle czy dobrze, ciężko określić. Nie ulega jednak wątpliwości, że ten środek przekazu zdominował totalnie przepływ informacji międzyludzkich.

Mając na uwadze wszystkie pozytywne aspekty związane z telewizją, konsorcjum Nowe Medium postanowiło wypełnić lokalną niszę i stworzyć pierwszą lokalną telewizję internetowa walecka.tv.

Pierwszym i zarazem naturalnym programem, który nadawać będzie telewizja staną się Wiadomości Lokalne. Walecka.tv będzie prezentować w nim najważniejsze wydarzenia tygodnia, którymi żyli mieszkańcy powiatu wałeckiego. Z czasem mają dołączyć do ramówki programy tematyczne, publicystyczne, kulturalne. Nie obędzie się także bez rozbudowanych reportaży.

Nowe Medium, w skład którego wchodzą firmy : Extra Wałcz, Agencja 3 Głowy Prodakszyn, CmielStudio, Agencja Marketingowa Mateusz Wysocki, Hermer; zapowiada, że stworzenie takiej platformy informacyjnej, pozwoli na zdominowanie lokalnego rynku mediów, jak i reklamowego. Wiele na to wskazuje, ponieważ za produkcje odpowiedzialni są ludzie zajmujący się z sukcesami tematyką audiowizualną od lat.

Pierwsze sygnały, dochodzące z portalu facebook.com, wskazują, że internauci wprost nie mogą doczekać się już pierwszych emisji. Do tej pory, profil walecka.tv polubiło w ciągu 2 dni blisko 400 osób! Jest to wynik, który mobilizuje producentów do wytężonej pracy, aby widzowie otrzymali produkt najwyższego gatunku.

Na koniec nie pozostaje nic innego, jak wyczekiwać pierwszych wiadomości. Jako współtwórcy liczymy na to, że efekt naszej ciężkiej pracy przypadnie Wam do gustu, szczególnie, że premiera telewizji nastąpi równo w rocznicę pojawienia się gazety Extra Wałcz.             

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Extra Wałcz
17.04.2014 r. | Piotr Kurzyna

Świąteczne...

Lany poniedziałek zapada wielu w pamięci, gdyż skojarzenia z wodą są ...

Czytaj więcej

Newsletter

Newsletter

Zapisz się na newsletter a będziesz otrzymywać od nas gazetę na adres e-mail w elektronicznym formacie PDF

Reklama