Pomoc Ukrainie

Pomoc Ukrainie

 Szanowni Państwo, na Ukrainie trwa wojna!!!              

Czas zabawy

Czas zabawy

Dni Człopy były okazją do znakomitej zabawy, a organizatorzy przygotowali szereg atrakcji - od...

Wkręć się i ty

Wkręć się i ty

Ciągle trwa akcja zbierania nakrętek dla Kacpra Szczechowskiego - zwanego Byśkiem. I choć...

 • Pomoc Ukrainie

  Pomoc Ukrainie

  niedziela, 27, lipiec 2014 19:18
 • Czas zabawy

  Czas zabawy

  poniedziałek, 28, lipiec 2014 11:02
 • Wkręć się i ty

  Wkręć się i ty

  wtorek, 29, lipiec 2014 14:01

Reklamy

NWalcz.pl - nieruchomości w Wałczu

Tworzenie stron www Wałcz

Ziemia Wałecka

pojezierze wałeckie

wałeckie

proeste

wałeckie

optyk modzelewscy style=

Exbus - tanie busy

Zajazd Luna

 

Rusza wałecka telewizja

Już w tym tygodniu (czwartek) rusza pierwsza wałecka telewizja internetowa. Nie ulega wątpliwości to, że będzie dla naszego regionu dużym wydarzeniem – można nawet określić je mianem rewolucyjnego.

Odkąd wynaleziono i wprowadzono do masowej produkcji pierwsze odbiorniki telewizyjne, świat zmienił się nie do poznania. Zmieniło się życie społeczne, kulturalne i rodzinne. Czy to źle czy dobrze, ciężko określić. Nie ulega jednak wątpliwości, że ten środek przekazu zdominował totalnie przepływ informacji międzyludzkich.

Mając na uwadze wszystkie pozytywne aspekty związane z telewizją, konsorcjum Nowe Medium postanowiło wypełnić lokalną niszę i stworzyć pierwszą lokalną telewizję internetowa walecka.tv.

Pierwszym i zarazem naturalnym programem, który nadawać będzie telewizja staną się Wiadomości Lokalne. Walecka.tv będzie prezentować w nim najważniejsze wydarzenia tygodnia, którymi żyli mieszkańcy powiatu wałeckiego. Z czasem mają dołączyć do ramówki programy tematyczne, publicystyczne, kulturalne. Nie obędzie się także bez rozbudowanych reportaży.

Nowe Medium, w skład którego wchodzą firmy : Extra Wałcz, Agencja 3 Głowy Prodakszyn, CmielStudio, Agencja Marketingowa Mateusz Wysocki, Hermer; zapowiada, że stworzenie takiej platformy informacyjnej, pozwoli na zdominowanie lokalnego rynku mediów, jak i reklamowego. Wiele na to wskazuje, ponieważ za produkcje odpowiedzialni są ludzie zajmujący się z sukcesami tematyką audiowizualną od lat.

Pierwsze sygnały, dochodzące z portalu facebook.com, wskazują, że internauci wprost nie mogą doczekać się już pierwszych emisji. Do tej pory, profil walecka.tv polubiło w ciągu 2 dni blisko 400 osób! Jest to wynik, który mobilizuje producentów do wytężonej pracy, aby widzowie otrzymali produkt najwyższego gatunku.

Na koniec nie pozostaje nic innego, jak wyczekiwać pierwszych wiadomości. Jako współtwórcy liczymy na to, że efekt naszej ciężkiej pracy przypadnie Wam do gustu, szczególnie, że premiera telewizji nastąpi równo w rocznicę pojawienia się gazety Extra Wałcz.             

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Extra Wałcz
24.07.2014 r. | Piotr Kurzyna

ZUS? O FE!

Do końca lipca Polacy muszą zdecydować , czy część swego wynagrodzenia brutto przeznaczą do OFE czy do ZUS-u. ...

Czytaj więcej

Newsletter

Newsletter

Zapisz się na newsletter a będziesz otrzymywać od nas gazetę na adres e-mail w elektronicznym formacie PDF

Reklama